WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU UKS UNIA STRZYBNICA

Top 10 teams

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1 +4 3
2. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1 +4 3
3. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1 +3 3
4. DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1 +2 3
5. LKS SOKÓŁ ORZECH 1 +2 3
6. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1 0 1
7. MKSR CZARNI PYSKOWICE 1 0 1
8. UKS UNIA STRZYBNICA 1 0 1
9. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1 0 1
10. ŁTS ŁABĘDY 1 0 1

O nas

Uczniowski Klub Sportowy "UNIA" Strzybnica został powołany do życia w grudniu 2011r., i kontynuuje tradycje sportowe Strzybnicy sięgające 1924r. W klubie skupiamy się na szkoleniu i pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, prowadząc młodzieżowe i dziecięce drużyny z wielu roczników.

Czytaj więcej

Rezerwy Mistrza Polski - Piasta Gliwice okazały się zbyt mocne dla naszej drużyny i zwyciężyły 0:5 (0:1). Druga drużyna Piasta zawitała do Strzybnicy w swoim najsilniejszym możliwym składzie, z wieloma zawodnikami szerokiej kadry Mistrza Polski. I choć od początku do końca spotkania to Piast przeważał i dyktował warunki gry, nasza drużyna podjęła rękawicę i ambitnie walczyła o jak najlepszy rezultat. Pomimo porażki postawa naszej drużyny daje nadzieję na dobrą grę i pozytywny rezultat w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej, także z optymizmem patrzymy w przyszłość.

SKŁAD UNII:
1. Sebastian Mól
2. Temuri Tsulaia
3. Demuri Gogiashvili
4. Dominik Siwy (55'Bartosz Chryst)
5. Krzysztof Sobel
6. Krzysztof Różański (80' Mateusz Bajdała)
7. Eryk Penkala (62' Paweł Opara)
8. Andrzej Stiler (45' Robert Srebro)
9. Mariusz Krupa (70' Mateusz Stańko)
10. Damian Różański [C]
11. Mateusz Urbański

Aktualności

Previous Next Play Pause

Wspierają nas