1. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1 +4 3
2. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1 +4 3
3. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1 +3 3
4. LKS SOKÓŁ ORZECH 1 +2 3
5. DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1 +2 3
6. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1 0 1
7. ŁTS ŁABĘDY 1 0 1
8. KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1 0 1
9. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1 0 1
10. MKSR CZARNI PYSKOWICE 1 0 1

O nas

Uczniowski Klub Sportowy "UNIA" Strzybnica został powołany do życia w grudniu 2011r., i kontynuuje tradycje sportowe Strzybnicy sięgające 1924r. W klubie skupiamy się na szkoleniu i pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, prowadząc młodzieżowe i dziecięce drużyny z wielu roczników.

Sobotnie, wyjazdowe spotkanie seniorów z LKS Sokół Orzech zakończyło się porażką naszej drużyny 3:0 (0:0).

Tak, jak można się było spodziewać gospodarze od początku mocno zaatakowali, narzucając swój styl i tempo gry. Nasz zespół podjął jednak rękawicę i mocno walczył jak równy z równym, nastawiając się przy tym głównie na grę z kontrataku. Przez długie minuty utrzymywał się bezbramkowy remis, nie zmieniał się też obraz gry, gdzie Orzech groźnie atakował, a Unia starała się odgryzać kontrami, niestety w nielicznych sytuacjach pod bramką gospodarzy zawodziła nasza skuteczność. Taki stan meczu utrzymywał się do ok. 70 minuty spotkania, kiedy to zawodnicy Sokoła wykorzystali zamieszanie pod bramką Unii, a piłka po rykoszecie znalazła drogę do bramki. Chcąc odrobić straty i wywalczyć na trudnym terenie chociaż punkt nasz zespół otwiera się i odważniej rusza do ataku. Nasze akcje są jednak nieskuteczne. Gospodarze z kolei w doliczonym czasie gry wyprowadzają 2 skuteczne akcje i podwyższają wynik na 3:0.
Przegrana z wiceliderem, po niezłym meczu i po walce od pierwszej do ostatniej minuty spotkania na pewno wstydu naszej drużynie nie przynosi, pokazuje jednak ile jeszcze przed nami pracy i ile trzeba wkładać serca, walki i zaangażowania w każdy mecz, aby osiągnąć końcowy sukces.

ORZECH ZBYT TWARDY DO ZGRYZIENIA ??

Sobotnie, wyjazdowe spotkanie seniorów z LKS Sokół Orzech zakończyło się porażką naszej drużyny 3:0 (0:0)?.
Tak, jak można się było spodziewać gospodarze od początku mocno zaatakowali, narzucając swój styl i tempo gry. Nasz zespół podjął jednak rękawicę i mocno walczył jak równy z równym?, nastawiając się przy tym głównie na grę z kontrataku. Przez długie minuty utrzymywał się bezbramkowy remis, nie zmieniał się też obraz gry, gdzie Orzech groźnie atakował, a Unia starała się odgryzać kontrami, niestety w nielicznych sytuacjach pod bramką gospodarzy zawodziła nasza skuteczność. Taki stan meczu utrzymywał się do ok. 70 minuty spotkania, kiedy to zawodnicy Sokoła wykorzystali zamieszanie pod bramką Unii, a piłka po rykoszecie znalazła drogę do bramki. Chcąc odrobić straty i wywalczyć na trudnym terenie chociaż punkt nasz zespół otwiera się i odważniej rusza do ataku. Nasze akcje są jednak nieskuteczne. Gospodarze z kolei w doliczonym czasie gry wyprowadzają 2 skuteczne akcje i podwyższają wynik na 3:0??.
Przegrana z wiceliderem, po niezłym meczu i po walce od pierwszej do ostatniej minuty spotkania na pewno wstydu naszej drużynie nie przynosi, pokazuje jednak ile jeszcze przed nami pracy i ile trzeba wkładać serca, walki i zaangażowania w każdy mecz, aby osiągnąć końcowy sukces??