Aktualności - I Drużyna

Trzecia przegrana z rzędu !!!

I drużyna w sobotę podejmowała u siebie drużynę Czarnych Kozłowa Góra - bezpośredniego rywala w tabeli. Był to mecz z gatunku spotkań o 6 punktów. Nasza drużyna bardzo słabo spisywała się w pierwszej połowie, gdzie nie radziła sobie z ambitnie i agresywnie walczącymi przeciwnikami. W konsekwencji do przerwy goście prowadzili 1:0. W drugiej połowie widzieliśmy już całkiem inną Unię. Nasz zespół przejął inicjatywę, walczył o każdą piłkę i każdy metr boiska, chcąc zmienić niekorzystny wynik. Taka gra szybko przyniosła efekt, gdy w 52min, spotkania bramkę zdobył Krzysztof Różański. Drużyna złapała wiatr w żagle i dążyła do zdobycia kolejnej bramki, lecz zamiast tego w 73min. po strzale z rzutu wolnego na prowadzenie znów wyszli goście. Unia odpowiedziała 4min. później, gdy do remisu doprowadził Damian Różański. Wydawało się, że zespół w kolejnych akcjach przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak to goście strzałem z dystansu, przy biernej postawie obrońców, pokonują naszego bramkarza. Na odrobienie strat zabrakło już czasu i mecz zakończył się wygraną Czarnych 2:3. Boli trzecia porażka z rzędu i w efekcie spadek w tabeli na 4 miejsce. Jednak druga połowa meczu daje nadzieje, że drużyna wychodzi już z chwilowej zadyszki i jeśli tylko poprawi skuteczność zarówno w ataku, jak i w obronie, to w kolejnych spotkaniach będzie mogła się cieszyć ze zdobyczy punktowych.