Aktualności - wszystkie

KOLEJNA WYGRANA SENIORÓW!!!

5 zwycięstwo w 5 meczu tym sezonie odniosła nasza pierwsza drużyna. Tym razem nasz zespół wygrał wyjazdowe spotkanie z GKS Rozbark Bytom 1:3 (1:0)!!! Trzeba przyznać, że było to ciężkie spotkanie i szczególnie w pierwszej połowie gra naszej drużyny nie kleiła się, a momentami wyglądała fatalnie. "Suszarka" w szatni oraz zmiany w składzie poprawiły grę naszego zespołu i pozwoliły odwrócić losy spotkania, dając drużynie kolejne 3 punkty. Bramki zdobyli Damian Różański x1 i Mariusz Krupa x2.

Nasze zwycięstwo oraz wyniki w pozostałych spotkaniach spowodowały, że na tą chwilę Unia została samotnym liderem A-klasy. Patrząc też nieco wstecz na rundę wiosenną jest to już 10 zwycięstwo z rzędu Unii w rozgrywkach A-klasy. I chciałoby się powiedzieć - zwycięska serio trwaj, jak najdłużej!!! Łatwo jednak nie będzie, jak pokazał chociażby mecz z Rozbarkiem, bo przecież nikt punktów za darmo nie odda, więc nie można osiąść na laurach i aby cieszyć się z kolejnych zwycięstw trzeba dalej ciężko i konsekwentnie pracować i walczyć w każdym spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty